Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Nabízíme instalaci autoalarmů a monitoringu vozidel stejně jako ovládání chytré domácnosti.

CarSecurity.cz

MONTÁŽ A PRODEJ ZABEZPEČENÍ VOZIDEL A DOPLŇKŮ

Nabízíme dodání a montáž elektrických a mechanických zabezpečovacích systémů do osobních automobilů, nákladních vozů či pracovních strojů. Navíc zabezpečíme i motocykly, čtyřkolky nebo třeba karavany. 

V oblasti zabezpečení vozidel máme letité zkušenosti. Na jejich základě vám můžeme garantovat odborné poradenství, kvalitně odvedenou práci a individuální přístup ke každé zakázce.

Mechanické zabezpečení vozidel

primární zabezpečení, které by nemělo chybět v žádném vozidle. Nabízíme zámky řazení a kapoty, volantu, pedálů či airbagu, bezpečnostní botičky, pískování nebo leptání skel VIN kódem...

Elektronické zabezpečení vozidel

dodáme a namontujeme alarmy různých tříd - od základních autoalarmů až po špičkové GSM a GPS alarmy, které dokáží vozidlo ochránit nejenom před krádeží, ale monitorují jeho polohu lokalizační jednotkou nebo systémem Sherlog RSG.

Autodoplňky

dodáváme a montujeme handsfree sety, antiradary, parkovací senzory, tažná zařízení, centrální zamykání, vyhřívání autosedadel, multimediální rádia...

Naše autorizovaná montážní střediska:

  • Praha 10 - centrála
  • Jablonec nad Nisou
  • Slavkov u Brna
  • Ústí nad Labem
  • Ostrava

Mobilní montáže:

Doplňkovou, ale velmi oceňovanou službou jsou montáže zabezpečení vozidel a doplňků přímo u Vás doma či v zaměstnání. Po domluvě přijedeme s našim servisním vozem na smluvené místo a provedeme montáž. Ušetříte čas, který byste museli věnovat na cestu do našeho montážního střediska.

Mobilní montáže nabízíme na centrále v Praze, Jablonci nad Nisou a Slavkově u Brna. Účtujeme si 9,-Kč s DPH na Km, přičemž cena za výjezd je minimálně 400,-Kč.

Poradenství a konzultace:

Nevíte jaký druh zabezpečení je vhodný pro vaše vozidlo? Váháte nad tím, jaký autodoplněk zvolit? Kontaktujte nás nebo nás navštivte v některém našem montážním středisku. Rádi vám s výběrem poradíme.

Spolupracujeme:

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image​  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera